26.04.2017

інформація щодо використання системи "Електронний суд"


Якщо позовну заяву подано НЕ через систему "Електронний суд", та Ви бажаєте отримувати процесуальні документи по справі електронною поштою:

1) Зареєструватися в системі обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу (завести поштову скриньку електронного суду), розміщеній на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою: mail.gov.ua.

2) Подати до суду заявку про отримання процесуальних документів в електронному вигляді, яку необхідно роздрукувати на офіційному веб-порталі судової влади України у вищевказаному розділі. Процесуальні документи у відповідній справі, що видані після дати подання вказаної Заявки до суду, будуть надходити в електронному вигляді на зареєстровану електронну адресу учасника судового процесу в домені mail.gov.ua, зазначену в Заявці.


Якщо бажаєте подати позовну заяву в електронному вигляді:

1) Перейти за посиланням http://e.court.gov.ua (Вхід до системи можливий лише з використанням Електронного цифрового підпису.)

2) Якщо Ви новий користувач, зареєструйтесь за допомогою ЕЦП.

3) Якщо Ви маєте обліковий запис mail.gov.ua, Ви можете прив'язати ключ ЕЦП в профілі користувача. Після виконання цієї дії, вхід до системи стане доступним.


При подачі позовної заяви в електронному вигляді, користувач у власному електронному кабінеті буде бачити позовну заяву та усі процесуальні документи по справі. Тобто додатково подавати заявку на отримання процесуальних документів по такій справі не потрібно.