Новини

Звіт про виконання Вінницьким окружним адміністративним судом Закону України «Про доступ до публічної інформації» за вересень 2019 року


ЗВІТ
про виконання Вінницьким окружним адміністративним судом
Закону України «Про доступ до публічної інформації»
З метою забезпечення прозорості, відкритості та створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації у Вінницькому окружному адміністративному суді здійснюється розгляд запитів на інформацію.


Порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації», та інформації, що становить суспільний інтерес.


Відповідь на запит на інформацію надається у строк визначений статтею 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації».


За період з 01 вересня 2019 року по 30 вересня 2019 року до Вінницького окружного адміністративного суду надійшов 2 запити на інформацію від фізичних осіб.


Інформація надавалась на запити, які стосувались питань, відомості щодо яких перебувають у володінні Вінницького окружного адміністративного суду, зокрема щодо:


- організаційних та технічних умов, необхідних для виконання обов’язків судді;

- узагальнення та аналізу судової практики.

Начальник відділу документального
забезпечення (канцелярія)                                                                 О.П.Гарболінська