Новини

Звіт про виконання Вінницьким окружним адміністративним судом Закону України «Про доступ до публічної інформації» за липень 2018 року


Звіт
про виконання Вінницьким окружним адміністративним судом
Закону України «Про доступ до публічної інформації»З метою забезпечення прозорості, відкритості та створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації у Вінницькому окружному адміністративному суді здійснюється розгляд запитів на інформацію.


Порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації», та інформації, що становить суспільний інтерес.


Відповідь на запит на інформацію надається у строк визначений статтею 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації».


За період з 01 липня 2018 року по 31 липня 2018 року до Вінницького окружного адміністративного суду запити на інформацію надійшли:


- від органів державної влади – 1;

- від юридичних осіб – 1;

- від фізичної особи – 1.


Інформація надавалась на запити, які стосувались питань, відомості щодо яких перебувають у володінні Вінницького окружного адміністративного суду, зокрема щодо:


- щодо присяги судді;

- щодо зарахування судового збору;

- щодо проваджень відносно посадових осіб.
Начальник відділу документального 

забезпечення (канцелярія)                                                                                 І.В.Кривешко