Новини

Звіт про виконання Вінницьким окружним адміністративним судом Закону України «Про доступ до публічної інформації» за липень 2019 року


ЗВІТ


про виконання Вінницьким окружним адміністративним судом

Закону України «Про доступ до публічної інформації»З метою забезпечення прозорості, відкритості та створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації у Вінницькому окружному адміністративному суді здійснюється розгляд запитів на інформацію.


Порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації», та інформації, що становить суспільний інтерес.


Відповідь на запит на інформацію надається у строк визначений статтею 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації».


За період з 01 липня 2019 року по 31липня 2019 року до Вінницького окружного адміністративного суду надійшов 1 запит на інформацію від фізичної особи.


Інформація надавалась на запит, який стосувався питань, відомості щодо якого перебувають у володінні Вінницького окружного адміністративного суду, зокрема щодо інформації про рух адміністративної справи.

В.о. начальника відділу документального
забезпечення (канцелярія)                                                                         О.С.Шкільна