Новини

ВОАС повідомляє про розгляд справи за позовом Хижого Володимира Миколайовича


УВАГА!!! 


Враховуючи значний суспільний  резонанс, який викликав розгляд справи за адміністративним позовом Хижого Володимира Миколайовича до Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідачів - Міністра оборони України Полторака Степана Тимофійовича про визнання протиправним та скасування наказу, поновлення на посаді та виплату грошового забезпечення, повідомляємо громадськість про наступне.


Сьогодні, 16 червня 2017 року, завершився розгляд даної адміністративної справи.


За результатами розгляду справи колегією суддів Вінницького окружного адміністративного суду  прийнято рішення про відмову у задоволені позовних вимог Хижого В.М.


Керуючись нормами статті 160 Кодексу адміністративного судочинства України, суд проголосив вступну та резолютивну частини постанови та повідомив, що повний текст рішення буде виготовлено у повному обсязі протягом п’яти днів з дня закінчення розгляду справи. 


Детальніше зі змістом рішення Вінницького окружного адміністративного суду можна буде ознайомитись у Єдиному державному реєстрі судових рішень.