Новини

СУДДІ ВОАС ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ КОНВЕНЦІЇ ПРО ЗАХИСТ ПРАВ ЛЮДИНИ


Сьогодні у конфененц-залі Будинку адміністративних судів відбувся семінар, який проходив у режимі відеоконференції на тему: «Застосування статті 1 Першого протоколу до Конвенції  про захист прав людини і основоположних свобод та відповідної практики Європейського суду з прав людини».


Даний навчальний захід організований  Національною школою суддів України спільно із юристами Секретаріату Європейського Суду з прав людини безпосередньо з міста Страсбург (Франція).


Участь у семінарі взяли  судді  Вінницького окружного адміністративного суду – Віталій Свентух, Костянтин Яремчук, Павло Сало, Михайло Слободонюк, Людмила Заброцька, Марина Мультян, Олена Маслоід, Наталія Демитор, Наталя Крапівницька та Юлія Бошкова.
Під час заходу юристи Секретаріату Європейського Суду з прав людини та викладачі Національної школи суддів України обговорили практичні аспекти застосування статті 1 Першого протоколу до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та практику Європейського суду з прав людини.