Новини

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ ТА ГРОМАДСЬКОСТІ!


Вінницький окружний адміністративний суд повідомляє, що 13 вересня 2017 року завершився судовий розгляд адміністративної справи № 802/1147/17-а за позовом Ахадової Світлани Вікторівни до Вінницької обласної державної адміністрації; треті особи на стороні відповідача без самостійних вимог на предмет спору: Управління фізичної культури та спорту Вінницької облдержадміністрації; Вінницька обласна Рада про зобов'язання вчинити дії.


Нагадаємо, що предметом позову було визнання протиправною бездіяльності Вінницької обласної державної адміністрації щодо невиплати грошової винагороди за зайняте 4 місце на XXXI Олімпійських іграх 2016 року у Ріо-де-Жанейро відповідно до Положення про порядок надання грошової винагороди за особливий внесок у розвиток спорту в Україні і Вінницькій області, затвердженого Рішенням Вінницької обласної Ради №185 від 22 вересня 2016 року.


Ухвалою суду від 13 вересня 2017 року позовну заяву Ахадової Світлани Вікторівни до Вінницької обласної державної адміністрації; треті особи на стороні відповідача без самостійних вимог на предмет спору: Управління фізичної культури та спорту Вінницької облдержадміністрації; Вінницька обласна Рада про зобов'язання вчинити дії, за клопотанням позивача залишено без розгляду.


Ознайомитися із ухвалою суду можна буде після виготовлення та підписання повного тексту в порядку ст. 160 Кодексу адміністративного судочинства України в Єдиному державному реєстрі судових рішень.(www.reyestr.court.gov.ua) за № 802/1147/17-а.