Новини

4 березня відбудуться установчі збори Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адміністративних суддів»

4 березня 2016 року об 11:00 у приміщенні Вищого адміністративного суду України (м. Київ, вул. Московська, 8, корпус 5) відбудуться установчі збори Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адміністративних суддів»

Читати далі

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 22 лютого по 26 лютого 2016 року

З метою оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень за період  з 22 лютого по 26 лютого  2016 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулось  29 фізичних та 11 юридичних осіб.

Читати далі

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ – ВИМОГА СЬОГОДЕННЯ ТА ЗАПОРУКА УСПІХУ

Ще Вольтер писав, що «всі основні європейські мови можна вивчити за шість років, а  свою рідну мову треба вивчати все життя».

Читати далі

Між ВОАС та ГО «Відкрита Україна» підписано угоду про співпрацю в рамках проекту «Відкритий суд»

У лютому 2016 року між Вінницьким окружним адміністративним судом та громадською організацією «Відкрита Україна» підписано угоду про співпрацю в рамках проекту «Відкритий суд».

Читати далі

Відбудеться засідання Ради суддів України

25 лютого 2016 року о 10 годині в приміщенні Державної судової адміністрації України (вул. Лиська, 18/51, м. Київ) відбудеться засідання Ради суддів України.

Читати далі

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 15 лютого по 19 лютого 2016 року

З метою оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень за період  з 15 лютого по 19 лютого  2016 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулось  17 фізичних та 3 юридичні особи.

Читати далі

Герої не вмирають… вони назавжди залишаються у наших серцях

Відповідно до Указу Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 в Україні встановлено День Героїв Небесної Сотні, який щорічно відзначають 20 лютого

Читати далі

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 08 лютого по 12 лютого 2016 року

З метою оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень за період з 08 лютого по 12 лютого  2016 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулось  14 фізичних та 4 юридичні особи.

Читати далі

Вища кваліфкомісія суддів змінила склад палат

У Вищій кваліфікаційній комісії суддів України було прийнято рішення щодо складу кваліфікаційної та дисциплінарної палат комісії. Склад палат привели у відповідність до вимог Закону про судоустрій і статус суддів.

Читати далі

Постанова Пленуму Вищого адміністративного суду України від 05.02.2016 № 3

Про Довідку щодо результатів вивчення та узагальнення практики застосування адміністративними судами положень Закону України від 07 липня 2010 року №2453-VI «Про судоустрій і статус суддів» у спорах щодо визначення розміру заробітної плати працівників апарату судів

Читати далі