Новини

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 14 квітня по 17 квітня 2015 року

За період  з 14  квітня  по 17 квітня  2015 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулись 12  фізичних та 7  юридичних осіб  щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень.

Читати далі

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 06 квітня по 10 квітня 2015 року

За період з 06 квітня по 10 квітня 2015 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулись 14  фізичних та 6  юридичних осіб  щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень.

Читати далі

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 30 березня по 03 квітня 2015 року

За період з 30 березня по 03 квітня 2015 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулись 9  фізичних та 12  юридичних осіб  щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень.

Читати далі

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 23 березня по 27 березня 2015 року

За період з 23 березня по 27 березня 2015 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулись 6  фізичних та 12  юридичних осіб  щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень.

Читати далі

Судді ВОАС разом із представниками Держфінінспекції обговорили проблемні питання за круглим столом

Сьогодні у Будинку адміністративних судів відбувся круглий стіл за участі суддів Вінницького окружного адміністративного суду та представників Державної фінансової інспекції у Вінницькій області.

Читати далі

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 16 березня по 20 березня 2015 року

За період з 16 березня по 20 березня 2015 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулись 13  фізичних та 8  юридичних осіб  щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень.

Читати далі

ПРЕС-РЕЛІЗ

Шановні представники ЗМІ, Вінницький окружний адміністративний суд запрошує вас приєднатися до  обговорення проблемних питань щодо реалізації публічної фінансової політики державного фінансового контролю

Читати далі

Працівники апарату ВОАС пройшли курс професійної підготовки у Національній школі суддів України

Нещодавно працівники Вінницького окружного адміністративного суду Віктор Мельник, Любов Щербатюк, Родіон Ємельянов та Віктор Дмитрук пройшли курс професійної підготовки у Національній школі суддів.

Читати далі

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 10 березня по 13 березня 2015 року

За період  з 10  березня  по 13 березня  2015 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулись 12  фізичних та 6  юридичних осіб  щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень.

Читати далі