Новини

СЬОГОДНІ У БУДИНКУ АДМІНІСТРАТИВНИХ СУДІВ ГОВОРИЛИ ПРО ТРЕНД ВИШИВАНКИ

Вшановуючи національні традиції та цінності українського народу декілька років поспіль працівники Вінницького окружного адміністративного суду долучаються до заходів з відзначення Дня вишиванки та приходять на роботу у вишиванках та національних костюмах.

Читати далі

РЕЗУЛЬТАТИ АНКЕТУВАННЯ ВІДВІДУВАЧІВ ЩОДО ЯКОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ ВІННИЦЬКОГО ОКРУЖНОГО АДМІНІСТРАТИВНОГО СУДУ

На виконання рішення Ради суддів України №5 від 5 лютого 2015 року Вінницьким окружним адміністративним судом (далі по тексту – ВОАС) в рамках проекту «Система оцінки якості роботи суду: стандарти, критерії, показники та методи» з 12 березня по 12 квітня 2018 року здійснено опитування відвідувачів суду, що проводилося в приміщенні суду та на офіційному веб-сайті ВОАС методом анкетування.

Читати далі

Звіт про виконання Вінницьким окружним адміністративним судом Закону України "Про доступ до публічної інформації" за квітень 2018 року.

Звіт про виконання Вінницьким окружним адміністративним судом Закону України «Про доступ до публічної інформації»

Читати далі

До уваги громадськості!

Вінницький окружний адміністративний суд повідомляє, що у зв’язку із перебуванням одного із членів колегії на лікарняному, розгляд адміністративної справи №127/27572/17 за позовом Сіранчука Михайла Івановича до Вінницького міського голови Моргунова Сергія Анатолійовича про визнання протиправним рішення та зобов'язання вчинити дії, 02.05.2018 о 13:00 не відбудеться.

Читати далі

ВОАС ПОВІДОМЛЯЄ ПРО РЕЗУЛЬТАТ РОЗГЛЯДУ РЕЗОНАНСНОЇ СПРАВИ

У провадженні Вінницького окружного адміністративного суду перебувала адміністративна справа № 128/860/17 за позовом Вінницького національного аграрного університету, треті особи,, що не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача - Міністерство освіти і науки, ГУ Держгеокадастру до Агрономічної сільської ради...

Читати далі

СУДДІ ВОАС ПРОЙШЛИ ПЕРІОДИЧНЕ НАВЧАННЯ ДЛЯ ПІДТРИМАННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

В період з 23 по 27 квітня 2018 року у Національній школі суддів України проходила підготовка суддів окружних адміністративних судів для підтримання кваліфікації відповідно до приписів статті 89 Закону України “Про судоустрій і статус суддів”.

Читати далі

Повідомлення про перенесення робочих днів у квітні-травні 2018 року

З урахуванням розпорядження Кабінету Міністрів України № 1-р від 11 січня 2018 року «Про перенесення робочих днів у 2018 році», Вінницький окружний адміністративний суд повідомляє, що 1 травня 2018 року (День праці) відзначатимуть у вівторок, тож понеділок, 30 квітня, також буде вихідним.

Читати далі

ДО БУДИНКУ АДМІНІСТРАТИВНИХ СУДІВ ЗАВІТАЛИ МАЙБУТНІ ПРАВНИКИ

Сьогодні, 25 квітня 2018 року, Вінницький окружний адміністративний суд спільно з Вінницьким апеляційним адміністративним судом провели просвітницький захід у форматі Дня відкритих дверей.

Читати далі