Новини

ДСА України затвердила ГРАФІК ПІДКЛЮЧЕННЯ СУДІВ України до модуля автоматизованого розподілу справ та інших підсистем АВТОМАТИЗОВАНОЇ СИСТЕМИ ДОКУМЕНТООБІГУ СУДУ.

Державна судова адміністрація України видала наказ про затвердження Графіку підключення судів України до модуля автоматизованого розподілу справ та інших підсистем автоматизованої системи документообігу суду.

Читати далі

Відбулися змагання за Кубок адміністративних судів

З метою пропаганди активного способу життя, підвищення ролі фізичної культури й спорту, організації активного відпочинку та зміцнення здоров’я суддів і працівників апаратів судів Касаційним адміністративним судом у складі Верховного Суду було організовано турнір з міні-футболу серед команд адміністративних судів.

Читати далі

У ВІННИЦЬКОМУ ОКРУЖНОМУ АДМІНІСТРАТИВНОМУ СУДІ ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

Наказом Вінницького окружного адміністративного суду від 27.06.2018 № 039, оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби»

Читати далі

Нарада під акомпанемент оркестру

Разом з Головами ВОАС і ВААС - Олександром Вільчинським та Віталієм Кузьмишиним великий колектив двох судів згадував трепетні моменти, коли 22 роки тому червневого дня, рідна країна прокинулася з найважливішим Законом.

Читати далі

Студенти-правники відчули себе в ролі учасників адміністративного процесу

Навчальний рік майбутні правники другого та третього курсів Вінницького національного аграрного університету завершували, відвідуючи судові засідання.

Читати далі

"Медіа - партнери суду. Не друзі і не вороги."

Таку думку висловив Єгор Желтухін у ході панельної дискусії під час Другого загальнонаціонального форуму: "Незалежні суди та вільні ЗМІ: розширення можливостей співпраці".

Читати далі

НОВА плеяда суддів готова віддано служити Феміді!

23 червня 2018 року 285 кандидатів на посаду судді завершили спеціальну підготовку в Національній школі суддів України.

Читати далі

Доступність суду для людей з інвалідністю

Сьогодні судді ВОАС Марина Мультян, Павло Сало, Михайло Богоніс, Костянтин Яремчук, Михайло Слободонюк, Алла Чернюк удосконалили знання та опанували тонкощі налагодження роботи з людьми з інвалідністю. Адже одна справа – забезпечити безперешкодний доступ людей з інвалідністю до суду та зали засідань, а інша ж – самим суддям знати, як уміло, з урахуванням усіх особливостей комунікувати з такими людьми.

Читати далі