Новини

Працівники ВОАС вшанували пам'ять тих, хто віддав за незалежність Батьківщини найцінніше - життя

У ці важливі для нашої країни дні ми вшановуємо тих, хто віддав найцінніше - життя, захищаючи незалежність, територіальну цілісність Батьківщини та кожного з нас.

Читати далі

З нагоди Дня Незалежності України у ВОАС відбулася урочиста нарада

Сьогодні ми святкуємо визначне національне свято – День Державного Прапора України, а вже завтра – ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Читати далі

Відбулося засідання робочої групи Ради суддів України у Вінницькій області

Сьогодні в Будинку адміністративних судів було проведено перше організаційне засідання постійно діючої робочої групи Ради суддів України у Вінницькій області, членом якої є суддя-спікер Вінницького окружного адміністративного суду - Костянтин Яремчук .

Читати далі

ПРАВОСУДДЯ ДОСТУПНЕ КОЖНОМУ!

ПРАВОСУДДЯ ДОСТУПНЕ КОЖНОМУ!
З грудня 2014 року ВОАС сприяє створенню для людей з інвалідністю безбар'єрного доступу до правосуддя. Наші співробітники активно долучаються до різноманітних тематичних заходів, аби постійно вдосконалювати навички та отримувати нові знання з даного питання.

Читати далі

У ВІННИЦЬКОМУ ОКРУЖНОМУ АДМІНІСТРАТИВНОМУ СУДІ ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

Наказом Вінницького окружного адміністративного суду від 15.08.2018 № 059, оголошено конкурс на заміщення вакантних посад державної служби.

Читати далі

Результати проведення конкурсу на заміщення вакантних посад від 13 серпня 2018 року

Відповідно до ч. 2 ст. 28 Закону України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 року №889-VIII повідомляємо про результати проведеного 13 серпня 2018 року конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б».

Читати далі

СЬОГОДНІ У ВОАС ВІДБУВСЯ КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАДИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

Нагадуємо, що Наказом Вінницького окружного адміністративного суду від 20.07.2018 № 049, оголошено конкурс на заміщення вакантної посади державної служби - начальника відділу служби судових розпорядників.

Читати далі

Результати про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад від 7 серпня 2018 року

Відповідно до ч. 2 ст. 28 Закону України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 року №889-VIII повідомляємо про результати проведеного 07 серпня 2018 року конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В» у Вінницькому окружному адміністративному суді.

Читати далі

ДОВГООЧІКУВАНА ТА БЛИСКАВИЧНА ПЕРЕМОГА ВААО!

Сьогодні ми тріумфуємо! Цього разу боротьбу за м'яч вели гравці Вінницького апеляційного адміністративного округу та команда "Адвокати".

Читати далі