Новини

Детально про ЄСІТС дізнавався керівник апарату ВОАС

Керівник апарату суду Сергій Климчук спільно з колегами з різних областей України відвідав семінар на тему: «Єдина судова інформаційно-телекомунікаційна система».

Читати далі

Майбутні служителі Феміди стажуються у ВОАС

8 кандидатів на посаду судді висловили бажання проходити стажування у Вінницькому окружному адміністративному суді, який визнано модельним судом України.

Читати далі

Постійно працюємо над підвищенням професійного рівня!

Три дні фахової підготовки від Національної школи суддів України провів старший секретар суду Володимир Котюжанський у столиці.

Читати далі

Тиждень фахового навчання помічник судді провела в столиці

З 8 по 12 квітня тривала підготовка помічників суддів і консультантів окружних та апеляційних судів Вінницької, Житомирської, Київської, Черкаської,Чернігівської областей та м. Києва від Національної школи суддів України.

Читати далі

Майбутні правники на порозі ВОАС

Студентів 1, 2, 3 курсів юридичного факультету Донецького національного університету імені Василя Стуса привітала Ольга Бідлевич (начальник відділу служби управління персоналом) та допомогла детально ознайомитися з роботою установи.

Читати далі

Відбулася друга робоча зустріч із представниками ОБСЄ

Нагадуємо, що нині Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ здійснює місію зі спостереження за президентськими виборами в Україні на їх відповідність міжнародним стандартам.


Керівник апарату суду Сергій Климчук поспілкувався з іноземними експертами з Данії та Канади про деталі перебігу виборчого процесу у ВОАС.


. Було повідомлено, що за цей період до Вінницького окружного адміністративного суду надійшла лише одна позовна заява №120/896/19-а (13.03.2019) за позовом довіреної особи кандидата на пост Президента України Порошенка Петра Олексійовича у територіальному виборчому окрузі №18 до голови окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу №18 щодо оскарження бездіяльності голови виборчої комісії. Уже 15 березня 2019 року позивач сама ж звернулася до суду із заявою про залишення позову без розгляду.


Представники ОБСЄ зазначили, що обов’язково продовжать підтримання зв’язку із керівництвом ВОАС під час здійснення місії зі спостереження за президентськими виборами в Україні.


Читати далі

До ВОАС укотре завітали студенти-правники!

Студенти юридичного факультету Донецького національного університету імені Василя Стуса здійснили візит до ВОАС, адже прагнули побачити функціонування установи зсередини та побувати на реальному судовому засіданні.

Читати далі

У ВІННИЦЬКОМУ ОКРУЖНОМУ АДМІНІСТРАТИВНОМУ СУДІ ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

У ВІННИЦЬКОМУ ОКРУЖНОМУ АДМІНІСТРАТИВНОМУ СУДІ ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

Читати далі