Новини

СУДДЯ ВОАС ВЗЯЛА УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ ЩОДО ПРЯМОГО ОПОДАТКУВАННЯ

Сьогодні Національною школою суддів України спільно з громадською організацією «Асоціація податкових радників» в рамках Календарного плану періодичного навчання суддів з метою підвищення рівня кваліфікації для суддів адміністративних судів проведено семінар щодо прямого оподаткування.

Читати далі

ВОАС ПРОДОВЖУЄ СПІВПРАЦЮ З ПРАВНИЧОЮ МОЛОДДЮ

Учора  Вінницький окружний адміністративний суд зустрічав студентів третього курсу Вінницького відділення Ірпінського державного коледжу економіки і права.

Читати далі

СУДДЯ ВОАС БЕРЕ УЧАСТЬ В ОБГОВОРЕННІ ЩОДО СТВОРЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ ЦЕНТРІВ ПРАВОСУДДЯ В УКРАЇНІ

Сьогодні у місті Києві розпочалась дводенна міжнародна конференція «Громадські центри сприяння доступу до правосуддя: міжнародний досвід та можливості для України».

Читати далі

Головний спеціаліст відділу служби управління персоналом ВОАС Артем Морозовський покращив свої знання у галузі оцінювання результатів службової діяльності державних службовців

Сьогодні Національною школою суддів України для керівників апаратів, спеціалістів з питань персоналу та керівників структурних підрозділів судів проведено семінар на тему: «Оцінювання результатів службової діяльності державних службовців апарату суду».

Читати далі

ПРО ПІДСТАВИ ТА ПОРЯДОК ДИСЦИПЛІНАРНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ ГОВОРИЛИ ПІД ЧАС ТРЕНІНГУ

Сьогодні у місті Києві Національною школою суддів України проведено тренінг для спеціалістів з питань персоналу та працівників апаратів-членів дисциплінарних комісій судів на тему: «Особливості, підстави та порядок дисциплінарної відповідальності державних службовців апарату суду».

Читати далі

До уваги відвідувачів суду!

Акцентуємо вашу увагу, що понеділок - 28 травня 2018 року є вихідним днем.

Читати далі

СУДДЯ ВОАС ДОЛУЧИВСЯ ДО ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО НАПРЯМІВ РОЗВИТКУ ІНФОРМАЦІЙНО-ПРАВОВОГО РОЗВИТКУ РЕГІОНУ

Про інформаційно-правове та організаційно-управлінське забезпечення інноваційного розвитку регіону говорили сьогодні представники правоохоронних і судових органів та провідні науковці у сфері інформаційного права і права інтелектуальної власності Національної академії правових наук України у ході круглого столу.

Читати далі

Працівники апарату ВОАС опановували навики спілкування із людьми з інвалідністю

Сьогодні працівники апарату суду вдосконалювали знання щодо навиків спілкування із людьми з інвалідністю.

Читати далі

ПРАЦІВНИКИ ВОАС ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ В СУДАХ

17 травня 2018 року, Національною школою суддів України для спеціалістів з питань персоналу та працівників апаратів, які є членами конкурсних комісій судів проведено одноденний тренінг на тему: «Законодавче та управлінське врегулювання питань конкурсного відбору на посади державної служби в судах».

Читати далі