Новини

Інформація щодо результатів проведення конкурсу на заміщення вакантної посади державної служби від 23 липня 2018 року.

Відповідно до п. 59 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року за № 246, Вінницький окружний адміністративний суд повідомляє

Читати далі

У ВІННИЦЬКОМУ ОКРУЖНОМУ АДМІНІСТРАТИВНОМУ СУДІ ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

Наказом Вінницького окружного адміністративного суду від 20.07.2018 № 049, оголошено конкурс на заміщення вакантних посад державної служби.

Читати далі

СЬОГОДНІ У ВОАС ПРОВЕДЕНО КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАДИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

Відповідно до Наказу Вінницького окружного адміністративного суду від 27.06.2018 № 039, було оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби – начальника відділу служби управління персоналом.

Читати далі

Про багатовікову історію судочинства міста Вінниці сьогодні дізнавалися співробітники ВОАС

Вважаємо, що правники зобов’язані знати про історію судочинства рідного міста, тому запросили розповісти про це фахового історика, популяризатора локальної історії, директора КП «Центр історії Вінниці» Олександра Федоришена.

Читати далі

ПРЕС-АНОНС

Лекція директора КП «Центр історії Вінниці», історика Олександра Федоришена для працівників Вінницького окружного адміністративного суду на тему «Суд та судові органи в історії міста Вінниці»17 липня 2018 року.

Читати далі

Велоспорт об'єднує і навіть розповідає про адміністративну юстицію!

Близько 120 людей, заряджених позитивом та на велосипедах, - це ми разом із нашими колегами з Вінницького, Хмельницького та Чернівецького адміністративних судів! 
8 км красивих вінницьких вулиць від Європейської площі до проспекту Космонавтів - це подоланий нами шлях!

Читати далі

У ВІННИЦЬКОМУ ОКРУЖНОМУ АДМІНІСТРАТИВНОМУ СУДІ ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

Наказом Вінницького окружного адміністративного суду від 11.07.2018 № 046, оголошено конкурс на заміщення вакантних посад державної служби.

Читати далі

Дводенна конференція, присвячена річниці прийняття Кодексу адміністративного судочинства України і сьогодні продовжує зацікавлювати присутніх своєю інформативністю

6 липня в будівлі Верховного Суду учасники заходу обговорюють тему «Інститут публічної служби і суміжні із ним галузі права», а в межах цього напряму розглядають питання інституту публічної служби в системі адміністративного, трудового прав та права соціального забезпечення.

Читати далі

ОЧІЛЬНИК ВОАС бере участь у І МІЖНАРОДНО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ "Публічна служба і адміністративне судочинство: здобутки і виклики"

Для голови ВОАС Олександра Вільчинського день видався надзвичайно наповненим, адже 5 липня розпочалася І Міжнародна науково-практична конференція "Публічна служба і адміністративне судочинство: здобутки і виклики" у Верховному Суді.

Читати далі