Новини

ПРЕС-АНОНС

До уваги громадськості!


У Вінницькому окружному адміністративному суді, 16 березня 2018 року, було продовжено розгляд справи №127/13048/17...

Читати далі

ВОАС ЗАПРОШУЄ МАЙБУТНІХ ПРАВНИКІВ НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Запрошуємо правничу молодь Вінниччини 22 березня 2018 року завітати до Вінницького окружного адміністративного суду на День відкритих дверей.

Читати далі

ЗАВЕРШИЛАСЬ ПІДГОТОВКА СУДОВИХ АДМІНІСТРАТОРІВ

Сьогодні, 16 березня 2018 року, завершилася підготовка керівників та заступників керівників апаратів місцевих та апеляційних судів згідно Календарного плану навчань Національної школи суддів України.

Читати далі

Повідомлення про заплановані збори суддів Вінницького окружного адміністративного суду

20 березня 2018 року відбудуться збори суддів Вінницького окружного адміністративного суду.

Читати далі

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ХІД РОЗГЛЯДУ РЕЗОНАНСНОЇ СПРАВИ

Сьогодні, 15 березня 2018 року, у Вінницькому окружному адміністративному суді було продовжено підготовче засідання по адміністративній справі № 128/860/17.

Читати далі

У ВІННИЦЬКОМУ ОКРУЖНОМУ АДМІНІСТРАТИВНОМУ СУДІ ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

Наказом Вінницького окружного адміністративного суду від 13.03.2018 № 021, оголошено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби»

Читати далі

ПРЕС-АНОНС

В провадженні Вінницького окружного адміністративного суду знаходиться адміністративна справа № 128/860/17 за позовом Вінницького національного аграрного університету, треті особи, що не  заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача - Міністерство освіти і науки, ГУ Держгеокадастру до Агрономічної сільської ради, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача: Донецький національний університет ім. В.Стуса,  ДП "Науковий інноваційний технологічний центр інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН України"   про визнання протиправним та скасування рішення.

Читати далі

СУДДІ ВОАС ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ КОНВЕНЦІЇ ПРО ЗАХИСТ ПРАВ ЛЮДИНИ

Сьогодні у конфененц-залі Будинку адміністративних судів відбувся семінар, який проходив у режимі відеоконференції на тему: «Застосування статті 1 Першого протоколу до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та відповідної практики Європейського суду з прав людини».

Читати далі

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ХІД РОЗГЛЯДУ РЕЗОНАНСНОЇ СПРАВИ

В провадженні Вінницького окружного адміністративного суду перебуває адміністративна справа №127/13048/17 за позовом Кісіля Юрія Феодосійовича до Моргунова Сергія Анатолійовича про визнання дій та бездіяльності протиправними та зобов'язання вчинити дії.

Читати далі