Новини

ГОЛОВНИЙ СПЕЦІАЛІСТ ВОАС ПІДВИЩИЛА ПРОФЕСІЙНУ МАЙСТЕРНІСТЬ

Сьогодні у місті Києві завершилася підготовка спеціалістів із забезпечення зв'язків зі ЗМІ (прес-секретарів), організована Національною школою суддів України в рамках Графіку підготовки працівників апаратів судів на 2017 рік.

Участь у даній підготовці взяла головний спеціаліст Вінницького окружного адміністративного суду -Леся Поліщук.

Читати далі

СУДДІ ВОАС ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ ЩОДО ВИРІШЕННЯ СПОРІВ В РЕЖИМІ ОНЛАЙН

19 та 20 вересня, у місті Києві проходила дводенна конференція «Суди і вирішення спорів в режимі онлайн: покращення доступу до правосуддя в Україні».

Читати далі

УВАГА! ПРЕС-АНОНС!

Вінницький окружний адміністративний суд інформує про розгляд справи!

Читати далі

СПЕЦІАЛІСТ СУДОВОЇ СТАТИСТИКИ ВОАС ПІДВИЩИВ ПРОФЕСІЙНИЙ РІВЕНЬ

З 11 по 13 вересня згідно з Програмою підготовки працівників апаратів судів на 2017 рік, затвердженою Національною школою суддів України, у місті Києві тривала підготовка спеціалістів судової статистики місцевих та апеляційних судів

Читати далі

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ ТА ГРОМАДСЬКОСТІ!

Вінницький окружний адміністративний суд повідомляє, що 13 вересня 2017 року завершився судовий розгляд адміністративної справи № 802/1147/17-а

Читати далі

Вінницький окружний адміністративний суд повідомляє, що 13 вересня 2017 року о 10 год. 00 хв. відбудеться розгляд адміністративної справи № 802/1147/17-а

Вінницький окружний адміністративний суд повідомляє, що 13 вересня 2017 року о 10 год. 00 хв. відбудеться розгляд адміністративної справи № 802/1147/17-а за позовом Ахадової Світлани Вікторівни до Вінницької обласної державної адміністрації; треті особи на стороні відповідача без самостійних вимог на предмет спору: Управління фізичної культури та спорту Вінницької облдержадміністрації; Вінницька обласна Рада про зобов'язання вчинити дії.

Читати далі

Вінницький окружний адміністративний суд працюватиме особливому режимі на період виборчого процесу.

Шановні громадяни !


Вінницький окружний адміністративний суд працюватиме особливому режимі на період виборчого процесу.

Читати далі

У ВОАС проведено загальні збори державних службовців

Сьогодні, 06 вересня 2017 року у відповідності до частини 3 статті 70 Закону України «Про державну службу» проведено загальні збори державних службовців Вінницького окружного адміністративного суду.

Читати далі

14 вересня 2017 року ВРП розпочне розгляд матеріалів кандидатів на посади суддів Верховного Суду

14 вересня 2017 року Вища рада правосуддя розпочне розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення на посади суддів Верховного Суду.

Читати далі