Новини

ПОМІЧНИКИ СУДДІВ ВОАС НАБУЛИ НОВИХ ЗНАНЬ

Згідно з Графіком підготовки працівників апаратів судів та підвищення рівня їхньої кваліфікації на 2018 рік у період з 16 по 20 квітня 2018 року Національною школою суддів України проведено підготовку помічників суддів окружних та апеляційних адміністративних судів.

Читати далі

ВОАС ПОВІДОМЛЯЄ ПРО РЕЗУЛЬТАТ РОЗГЛЯДУ РЕЗОНАНСНОЇ СПРАВИ

У провадженні Вінницького окружного адміністративного суду перебувала адміністративна справа № 127/12068/17 за позовом Вінницького національного аграрного університету до Вінницької районної ради Вінницької області, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору, на стороні відповідача - Агрономічна сільська рада Вінницького району Вінницької області про визнання протиправним та скасування рішення.

Читати далі

ВОАС ЗАПРОШУЄ НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Запрошуємо правничу молодь Вінниччини 25 квітня 2018 року завітати до Вінницького окружного адміністративного суду на День відкритих дверей.

Читати далі

ВОАС ПОВІДОМЛЯЄ ПРО РЕЗУЛЬТАТ РОЗГЛЯДУ РЕЗОНАНСНОЇ СПРАВИ

В провадженні Вінницького окружного адміністративного суду перебувала справа №127/13048/17 за позовом Кісіля Юрія Феодосійовича до Моргунова Сергія Анатолійовича про визнання дій та бездіяльності протиправними та зобов"язання вчинити дії щодо звітування перед громадою Вінницького міського голови.

Читати далі

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗАПЛАНОВАНІ ЗБОРИ СУДДІВ ВІННИЦЬКОГО ОКРУЖНОГО АДМІНІСТРАТИВНОГО СУДУ

19 квітня 2018 року відбудуться збори суддів Вінницького окружного адміністративного суду.

Читати далі

СУДДІ ВОАС ОБГОВОРЮЮТЬ НОВЕЛИ КОДЕКСУ АДМІНІСТРАТИВНОГО СУДОЧИНСТВА

Сьогодні, 13 квітня 2018 року, на базі Чернівецького окружного адміністративного суду проходить загальноукраїнський семінар для суддів місцевих судів на тему: «Новели кодексу адміністративного судочинства України та їх актуальність». Даний захід організований Чернівецьким регіональним відділенням Національної школи суддів України.

Читати далі

ВОАС ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ХІД РОЗГЛЯДУ РЕЗОНАНСНОЇ СПРАВИ

Вінницький окружний адміністративний суд інформує, що підготовче судове засідання у адміністративній справі № 127/12068/17 за позовом Вінницького національного аграрного університету до Вінницької районної ради Вінницької області...

Читати далі

Інформація щодо результатів проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців від 04 квітня 2018 року

Відповідно до п. 59 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року за № 246, Вінницький окружний адміністративний суд повідомляє, що за результатами проведеного 04 квітня 2018 року конкурсу на зайняття вакантних посади державної служби категорії «Б» та «В»

Читати далі

СЕКРЕТАРІ СУДОВИХ ЗАСІДАНЬ ВОАС ПІДВИЩИЛИ ПРОФЕСІЙНИЙ РІВЕНЬ

З 02 по 04 квітня 2018 року, на базі Апеляційного суду Київської області проходила підготовка секретарів судового засідання окружних та апеляційних адміністративних судів, організована в рамках Календарного плану навчань Національною школою суддів України.

Читати далі