Новини

Інформуємо про воєнний стан!

Законом України від 26 листопада 2018 року №2630-VIII затверджено Указ Президента України від 26 листопада 2018 року №393 «Про введення воєнного стану в України».

Читати далі

Правничий квест у ВОАС!

Сьогодні ритм життя Вінницького окружного адміністративного суду було суттєво прискорено! До нас завітали неймовірно активні, запальні та креативні учні 10 класу комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Вінницької міської ради».

Читати далі

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ОСОБЛИВИЙ РЕЖИМ РОБОТИ ВОАС ПІД ЧАС ВИБОРЧОГО ПРОЦЕСУ

Повідомляємо, що Вінницький окружний адміністративний суд відповідно до рішення №14 Зборів суддів ВОАС від 13 листопада 2018 року та наказу № 086 від 29 жовтня 2018 року працюватиме в особливому режимі у період виборчого процесу, оголошеного з 03 листопада 2018 року, у частині прийому та розгляду справ, пов’язаних з першими виборами депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів та додатковими виборами депутатів сільських, селищних рад, які призначені на 23 грудня 2018 року.


Читати далі

З Днем гідності та свободи!

21 листопада - день, у який українц на весь світ ствердили власну волю бути гідними і мати свободу.

Пам'ятаймо, що кожен із нас відповідальний за збереження та захист цих цінностей!Читати далі

Суддя ВОАС відвідала LHS Discussion Hub

    Суддя ВОАС Руслана Дмитришена сьогодні відвідала LHS Discussion Hub «Повноваження судді адміністративного суду: межі втручання у дискрецію державних органів та органів місцевого самоврядування» на базі освітньої платформи Legal High School.

    Ні для кого не секрет, що істина народжується в дискусії. Даний захід став справжнім майданчиком для обговорення багатьох актуальних питань, зокрема:
•    повноваження судді при постановленні рішення в адміністративній справі: чи всі спори з суб’єктами владних повноважень мають підлягати судовому контролю?;
•    баланс між принципом розподілу влади та правом особи на звернення до суду з будь-якого питання;
•    питання повноважень суду в спорах щодо виборчих питань: чи може суд «коригувати» волю народу?

     Суддя ВОАС переконана, що нові кейси безперечно стануть у нагоді при здійсненні судочинства Вінницьким окружним адміністративним судом.  
LHS Discussion Hub відбувся за підтримки EU Project "Pravo-Justice"


Читати далі

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РІШЕННЯ ЗБОРІВ СУДДІВ

                                                                                                   ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РІШЕННЯ ЗБОРІВ СУДДІВ

    Сьогодні, 13 листопада 2018 року, відбулися Збори суддів Вінницького окружного адміністративного суду.
    Одним із питань порядку денного було обрання делегата на XVI позачерговий з’їзд суддів України. За рішенням Зборів суддів делегатом від Вінницького окружного адміністративного суду обрано суддю Томчука Андрія Валерійовича.

Читати далі

Вінницький окружний адміністративний суд розпочинає проведення оцінювання якості роботи суду

У світлі загальної потреби покращення ефективності та якості надання судових послуг у судах пропонуємо Вам пройти опитування щодо якості роботи Вінницького окружного адміністративного суду.
Опитування триватиме з 8 листопада по 8 грудня 2018 року!

Читати далі

Звіт про виконання Вінницьким окружним адміністративним судом Закону України "Про доступ до публічної інформації" за жовтень 2018 року.

Звіт про виконання Вінницьким окружним адміністративним судом Закону України "Про доступ до публічної інформації" за жовтень 2018 року.

Читати далі

Результати проведення конкурсу на заміщення вакантних посад від 30-31 жовтня 2018 року

Відповідно до ч. 2 ст. 28 Закону України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 року №889-VIII повідомляємо про результати проведеного 30-31 жовтня 2018 року конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» у Вінницькому окружному адміністративному суді.

Читати далі

У ВОАС ВІДБУВСЯ КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАДИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

Нагадуємо, що Наказом Вінницького окружного адміністративного суду від 04.10.2018 №079, оголошено конкурс на заміщення вакантної посади державної служби – заступника начальника відділу організації судового процесу.

Читати далі