Новини

У ВОАС ПРОВЕДЕНО ПРАВОВИЙ КВЕСТ

16 листопада 2017 року до Вінницького окружного адміністративного суду завітали учні 9-10 класів юридичного профілю школи-ліцею №7 міста Вінниці.

Читати далі

КЕРІВНИЦТВО ТА СУДДІ ВОАС ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У КРУГЛОМУ СТОЛІ

Сьогодні, 16 листопада 2017 року, у форматі круглого столу відбулося обговорення питань добору та кваліфікаційного оцінювання суддів.

Читати далі

СУДДЯ ВОАС ВЗЯВ УЧАСТЬ У РОБОТІ З'ЇЗДУ СУДДІВ УКРАЇНИ

Суддя Вінницького окружного адміністративного суду – Віталій Дончик був запрошений у якості делегата на XIV позачерговий з’їзд суддів України, що продовжив свою роботу після перерви учора в місті Києві.

Читати далі

Інформація щодо результатів проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців від 08 листопада 2017 року.

Відповідно до п. 59 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року за № 246, Вінницький окружний адміністративний суд повідомляє, що за результатами проведеного 08 листопада 2017 року конкурсу на зайняття вакантних посади державної служби категорії «Б» та «В» .

Читати далі

СЬОГОДНІ У ВОАС ПРОВЕДЕНО НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

Сьогодні, 09 листопада 2017 року, для працівників апарату суду проведено навчальний семінар з питань охорони праці.

Читати далі

16 листопада 2017 року 0 13 год. 30 хв. у Вінницькому окружному адміністративному суді відбудеться Гра-квест для школярів на тему: «Як захистити свої права у суді?»

Шановні представники ЗМІ!

16 листопада 2017 року 0 13 год. 30 хв. у Вінницькому окружному адміністративному суді, який розташований за адресою: м. Вінниця, вул. Брацлавська, 14 відбудеться Гра-квест для школярів на тему: «Як захистити свої права у суді?»

Організатор заходу: Вінницький окружний адміністративний суд.

Читати далі

У ВОАС ПРОВЕДЕНО КОНКУРС НА ВАКАНТНІ ПОСАДИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

Сьогодні, 08 листопада 2017 року, у Вінницькому окружному адміністративному суді проведено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби.

Читати далі

УВАГА! Вінницький окружний адміністративний суд інформує про розгляд резонансної справи!

Сьогодні, 06 листопада 2017 року об 11 год. 00 хв. буде продовжено судовий розгляд адміністративної справи № 802/1211/17-а за позовом сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Надія" до Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України (Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації), Міністерства юстиції України про визнання протиправним та скасування наказу.

Читати далі

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ОСОБЛИВИЙ РЕЖИМ РОБОТИ ВОАС ПІД ЧАС ВИБОРЧОГО ПОЦЕСУ

Вінницький окружний адміністративний суд на період виборчого процесу працюватиме в особливому режимі.

Читати далі

УКАЗОМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №350/2017 ПРИЗНАЧЕНО СУДДІВ ВОАС

Вітаємо суддів Вінницького окружного адміністративного суду - Жданкіну Наталію Володимирівну, Комара Павла Анатолійовича та Томчука Андрія Валерійовича з призначенням на посаду судді безстроково!

Читати далі