Новини

Огляд ЗМІ: «Сьогодні у Вінниці суд розгляне фальсифікацію виборів в Агрономічному»

На Вінниччині в селі Агрономічному кандидату від ВО «Батьківщина» дописали зайві голоси. Сьогодні, 6 листопада, дану справу розглядатиме суд.

Читати далі

Огляд ЗМІ: «На Вінниччині розгорівся скандал з фальсифікаціями на виборах. Справа «Батьківщини» пішла в суд»

У Вінницькій «Батьківщині» розгортається скандал. Висуваниця від партії ВО «Батьківщина» заявила, що районна виборча комісія підробила протоколи, для того щоб замість неї «просунути» іншого кандидата, який не набрав потрібну кількість голосів виборців, але потрібний партії в облраді.

Читати далі

Віктора Качура суд пустив на вибори у Немирові

Вчора Вінницький окружний адмінсуд відхилив позов щодо зняття з реєстрації кандидатом у міські голови екс-мера Немирова і лідера радикалів Вінниччини Віктора Качура.

Читати далі

Огляд ЗМІ: «Вінницький суд відвідали спостерігачі ОБСЄ»

29 вересня Вінницький окружний адміністративний суд з робочим візитом відвідали представники ОБСЄ, які проводять спостереження за виборами депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, що відбудуться 25 жовтня 2015 року

Читати далі

Голова ВАСУ Олександр Нечитайло: "Необхідно припинити намагання перетворити адміністративний суд у «суд заборон та санкцій»

Про це заявив Голова Вищого адміністративного суду України Олександр Нечитайло під час свого виступу на засіданні Пленуму ВАСУ, яке відбувається сьогодні, 18 вересня, у Києві.

Читати далі

Вінницькі судді працюватимуть без вихідних, у зв’язку з виборами

На період виборчого процесу Вінницький окружний адміністративний суд переходить на особливий режим роботи

Читати далі

Єдність практики залежить не від кількості інстанцій, а від кваліфікації суддів

10 років тому Верховна Рада прийняла Кодекс адміністративного судочинства, що стало знаковою подією для всієї системи адмінсудів.

Читати далі

Журналісти телеканалу WSIL-TV відвідали Будинок адміністративних судів у Вінниці

9 вересня Будинок адміністративних судів відвідали Журналісти телеканалу WSIL-TV (штат Іллінойс, США) спільно з представниками видання «Вінниця.info» та «Житомир.info»

Читати далі