Новини

У РАДІ ОБГОВОРИЛИ, ЯК ВИРІШИТИ ПРОБЛЕМУ НЕВИКОНАННЯ СУДОВИХ РІШЕНЬ

У Верховній Раді відбувся круглий стіл на тему "Виконання рішень Європейського суду з прав людини у справах "Юрій Миколайович Іванов проти України" та "Бурмич та інші проти України": вимоги щодо заходів загального характеру".

Читати далі

ВЕРХОВНИЙ СУД ВИНІС РІШЕННЯ У ЗРАЗКОВІЙ СПРАВІ ПРО ОФОРМЛЕННЯ ПАСПОРТА

26 березня Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду розглянув зразкову справу про оформлення паспорта громадянина України у формі паспортної книжечки. Про це повідомляє прес-служба ВС.

Читати далі

ВС зробив висновок щодо права суб’єктів владних повноважень на судове оскарження

Міністерство юстиції не має права на оскарження в порядку адміністративного судочинства рішення Вищої ради правосуддя про відмову в розгляді його звернень щодо порушення суддями вимог щодо несумісності.

Читати далі

Новообрана Рада суддів України збереться на засідання 23 березня

Новообрана Рада суддів України збереться на засідання 23 березня 2018 року. Засідання відбудеться у приміщенні Верховного Суду (Кловський палац, вул. Пилипа Орлика, 8, м. Київ). Початок засідання о 10 годині ранку.

Читати далі

Опубліковано зміни до Положення про про автоматизовану систему документообігу суду

Відповідно до пункту 9 § 2 Прикінцевих положень Розділу VII Перехідних положень Закону України від 03.10.2017 № 2147-VIII «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів» Раді суддів України рекомендовано за погодженням із Державною судовою адміністрацією України не пізніше трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом привести Положення про автоматизовану систему документообігу суду в частині порядку визначення судді або колегії суддів для розгляду конкретної справи у відповідність із цим Законом.

Читати далі

Обрано 29 членів Ради суддів України

Увечері 5 березня лічильна комісія під час XV чергового з'їзду суддів України оголосила результати виборів до Ради суддів України.

Читати далі

Затверджено Положення про автоматизовану систему документообігу суду

Рада суддів України на засіданні 2 березня затвердила Положення про автоматизовану систему документообігу суду. Про це повідомляється на сайті судової влади України.

Читати далі

КАС ВС ВИСЛОВИВСЯ ЩОДО ПІДСТАВ ТА ПОРЯДКУ СТЯГНЕННЯ ВИКОНАВЧОГО ЗБОРУ

Адміністративними судами розглядався позов особи до відділу ДВС про визнання неправомірними дій державного виконавця відділу ДВС щодо винесення постанов про відкриття виконавчого провадження про стягнення з особи виконавчого збору та їх скасування.

Читати далі

Конституційний Суд України визнав оподаткування пенсій неконституційним

Конституційний Суд 27 лютого ухвалив перше в цьому році рішення, яким визнав неконституційним оподаткування пенсій і щомісячне довічне грошове утримання.

Читати далі

РАДА ЄВРОПИ ПРОПОНУЄ ГРД НАПРАЦЮВАТИ КРИТЕРІЇ ДЛЯ ОЦІНЮВАННЯ КАНДИДАТІВ У СУДДІ

Представники Ради Європи та Асоціації правників України презентували звіт про результати моніторингу діяльності Громадської ради доброчесності в контексті стандартів і рекомендацій РЄ.

Читати далі