Новини

Засідання ВРП 22 вересня 2017 року. Призначення суддів ВС

На засіданні 22 вересня Вища рада правосуддя продовжує розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення на посади суддів Верховного Суду.

Читати далі

2277 суддів хочуть підтвердити здатність розглядати справи

Станом на 1 вересня 2017-го про намір пройти кваліфікаційне оцінювання заявило 2277 суддів. Більшість з них — з місцевих судів зі стажем служіння Феміді понад 5 років.

Читати далі

21 вересня 2017 року Вища рада правосуддя продовжила розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення кандидатів на посади суддів Верховного Суду

21 вересня 2017 року Вища рада правосуддя продовжила розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення кандидатів на посади суддів Верховного Суду та розглянула матеріали 16 кандидатів, рекомендованих Вищою кваліфікаційною комісією суддів України.

Читати далі

ЗА ВІДСУТНОСТІ ВСТАНОВЛЕННЯ ПРОТИПРАВНОСТІ РІШЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРАТОРА, ТАКЕ РІШЕННЯ НЕ МОЖЕ БУТИ СКАСОВАНО: ВАСУ

Вищий адміністративний суд України визнав незаконними судові рішення попередніх інстанцій у справі про скасування рішень державного реєстратора.

Читати далі

ОРГАНИ ВЛАДИ ХОЧУТЬ ШТРАФУВАТИ ЗА НЕВИКОНАННЯ РІШЕНЬ СУДУ

У Верховній Раді Україні зареєстровано законопроект, яким передбачається встановити штраф за невиконання державними органами судових рішень.

Читати далі

РАДА ПРОДОВЖИТЬ СЬОГОДНІ РОЗГЛЯД ЗМІН ДО ПРОЦЕСУАЛЬНОГО ЗАКОНОДАВСТВА

Сьогодні Верховна Рада України продовжить розгляд законопроекту у другому читанні про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України тощо.

Читати далі

Вища рада правосуддя продовжила розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення кандидатів на посади суддів Верховного Суду

15 вересня 2017 року Вища рада правосуддя продовжила розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення кандидатів на посади суддів Верховного Суду та розглянула матеріали 16 кандидатів, рекомендованих Вищою кваліфікаційною комісією суддів України.

Читати далі

Позивачі зможуть вимагати штрафи для чиновників

Позивачів можуть наділити правом вимагати від суб’єкта владних повноважень надати звіт про виконання судового рішення на їхню користь. Для чиновників, які двічі проігнорують цю вимогу, передбачено санкції.

Читати далі

ПРЕЗИДЕНТ ЗРОБИВ ПРОГНОЗИ ЩОДО ЗАВЕРШЕННЯ СУДОВОЇ РЕФОРМИ

Президент України Петро Порошенко наголосив, що очікує наступного тижня на голосування Верховної Ради, яке завершить судову реформу. Про це повідомило його офіційне Інтернет-представництво.

Читати далі

РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ РОЗ'ЯСНИЛА ДЕЯКІ ПИТАННЯ ЩОДО КОНФЛІКТУ ІНТЕРЕСІВ В ДІЯЛЬНОСТІ СУДДІВ

Рада суддів України у своєму рішенні № 46 роз'яснила деякі питання щодо конфлікту інтересів у діяльності суддів

Читати далі